RAVENOL Getriebeoel LS SAE 75W-90 jest półsyntetycznym środkiem smarnym przygotowanym na bazie wysokiej jakości olejów rafinowanych rozpuszczalnikiem oraz syntetycznych olejów bazowych ze specjalnymi dodatkami uszlachetniającymi i inhibitorami, dopasowanymi do podwyższonych obciążeń olejów przekładniowych gwarantując bezproblemowe funkcjonowanie przekładni mechanicznych.
Wskazówki dotyczące zastosowania:
Zaprojektowany specjalnie do zastosowania w przekładniach z mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu (Limited Slip). Zapewnia bezproblemowe smarowanie w przekładniach hipoidalnych z samoblokującym mechanizmem różnicowym.
Właściwości:
- bardzo dobra odporność oksydacyjna
- znakomita ochrona przed rdzą i korozją
- zapobiega spienianiu
- wyśmienite właściwości także przy dużych naciskach współpracujących kół zębatych
- znakomite właściwości LS „limited slip” (ograniczony poślizg)
- oszczędność paliwa
Specyfikacje:
API GL-5
Sprawdzony w praktyce i wypróbowany w podzespołach z zaleceniem stosowania oleju wg norm:
MIL-L-2105D
ZF TE-ML 05C/D
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.